Hakkımızda

2010 senesinde Antalya’da Lacivert Emlak adında gayrimenkul sektöründe çalışmaya başlayan firmamız,2014 senesinde aynı adreste firma ünvanını Gesser Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Ltd.Şti. olarak değiştirmiş ve Almanya Stuttgart’ta da bir şube açmıştır.

Firmamızın kurucularından Eren Koyuncu uzun yıllar yurt dışı eğitimi ve İstanbul ticaret hayatındaki çalışmalarından sonra Antalya'da ekibi ile çalışma hayatına devam etmektedir.

Gesser Ltd.Şti.4 kişilik ekibi ile kişye ve firmalara özel hizmet vermekte olup Daire,Villa,Ticari Mülkler ile Arsa,Arazi üzerinde alım,satım ve kiralama faaliyetleri yapmaktadır.Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle yurt içi ve yurt dışı yerli ve yabancı müşterilerine hizmet vermekteyiz.

Gesser Ltd.Şti. gayrimenkul faaliyetlerini özellikle Antalya (ağırlıklı olarak Muratpaşa,Aksu,Konyaaltı ve Döşemealtı olmak üzere tüm ilçeler),İzmir (ağırlıklı olarak Urla,Çeşme olmak üzere tüm ilçeler) ve İstanbul’da gerçekleştirmektedir.

Firmamızın prensepleri dürüstlük,güven ve müşteri ile sürekli çalışmaktır.Uzun senelerdir gayrimenkul sektöründe edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimizin ihtiyaçları ve yatırımları için en doğru yolu gösteriyoruz.Yaptığımız her işlemin arkasında olmak ve herzaman alınan gayrimenkulü alış değerin üzerinde satabilmek yani alırken kazandırmak en önemli özelliğimizdir.